Promocja z antywirusem

Na atak narażony jest każdy komputer, dlatego niezwykle istotną rzeczą jest posiadanie skutecznej ochrony antywirusowej.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą

Czym jest pozycjonowanie stron WWW ?

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO – Search Engine Optimization, Web Positioning) to nic innego jak sposób promowania strony internetowej polegający na podnoszeniu pozycji strony w wyszukiwarkach internetowych.

Z wyszukiwarki Google.pl korzysta około 95% wszystkich internautów, co oznacza, iż poszukiwanie produktów czy usług w większości przypadków zaczynamy od wpisania słów kluczowych w wyszukiwarce Google.

Większość internautów swoje poszukiwania konczy na pierwszej stronie wyników Google, dlatego tak ważnym jest aby Nasza strona znalazła sie na pierwszych pozycjach.

Biorąc za przykład stronę wificon.eu poszukując pomocy z komputerem, wpiszemy zapytanie "serwis komputerowy", "serwis komputerowy kielce", "usługi informatyczne" czy chociazby "pogotowie komputerowe" potencjalny klient wybierze oferty zajmujące najwyższe pozycje wyszukiwania.

Spowodowane jest to znajomością wartość marki Google, przez co także podświadome nadawanie wyższej jakości ofert zajmujących czołowe pozycje w  wyszukiwarce Google.

Kolejność w jakiej przedstawiane są wyniki uzależniona jest od wielu czynników. Naszym zadaniem jako firmy zajmującej się pozycjonowaniem stron jest właśnie analiza tych czynników, a następnie optymalizacja strony w celu uzyskania najwyższych pozycji na stronach Google.

Dlatego pozycjonowanie stron jest nieodzowną częścią reklamy internetowej.