Promocja z antywirusem

Na atak narażony jest każdy komputer, dlatego niezwykle istotną rzeczą jest posiadanie skutecznej ochrony antywirusowej.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą

Antywirus Lavasoft Ad-Aware Personal Security

Program antywirusowy Ad-Aware Personal Security Lavasoft Ad-Aware Presonal Security

Sklep i bank bezpieczniej w sieci

Zbudowany na legendarnej anty-spyware i antywirusowej ochronie, Ad-Aware to zabezpieczenie komputera w czasie rzeczywistym przed atakami typu phishingioszustwamiinternetowymi,copozwalana bezpieczne korzystanie zportali społecznościowych, sklepów internetowych oraz realizowanie transakcji bankowych.

Szybki antywirusSzybki Antywirus

Ad-Aware Personal Security to dwa silniki współpracujące w celu blokowania złośliwego oprogramowania począwszy od tradycyjnych wirusów do coraz częściej spotykanych ataków spyware. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma problemu z konfliktami lub spowolnieniem komputera spowodowanym posiadaniem dwóch oddzielnych programów zabezpieczających.

Dodatkowym atutem są automatyczne aktualizacje dostępne nawet kilka razy dziennie, wszystko po to aby zapewnić pełne bezpieczeństwo Twojego komputera przed ciągle zmieniającymi się zagrożeniami w Internecie.

Z Ad-Aware nie będzie potrzebne żadne inne oprogramowanie zabezpieczające. Można bezpiecznie wyłączyć wszystkie inne programy antywirusowe i uzyskać skuteczną ochronę i bez spowalniania komputera. 

Lavasoft Ad-Aware - ochrona w czasie rzeczywistymOchrona w czasie rzeczywistym

Wykrywaj złośliwe oprogramowanie, zanim zaatakuje Twój komputer.

Program Ad-Aware podzas skanowania w czasie rzeczywistym zablokuje lub zamrozi zarówno złośliwe procesy jak i zainfekowane pliki, które mogą próbować uruchomić się w Twoim systemie, skutecznie zapobiegając uszkodzeniu komputera lub dostępu do osobistych danych na nim przechowywanych. Ochrona w czasie rzeczywistym zawiera:

Ochronę procesów komputera: blokuje złośliwe procesy i zainfekowane pliki, które starają się uruchomić w systemie.

Ochronę rejestru komputera: zaawansowany system wykrywania próby zmian w rejestrze (ulubiony cel dla wielu dystrybutorów malware). Antywirus ostrzega, gdy jakiś program próbuje wprowadzić zmiany w rejestrze.

ochrona sieci: Monitoruje wychodzący ruch sieciowy i blokuje połączenia do adresów Ip znajdujących się na czarnej liście oraz stron internetowych uznanych za szkodliwe w celu zatrzymania możliwych zagrożeń. 

Antywirus Lavasoft Ad-Aware - ochrona pobieraniaOchrona pobierania

Bezpiecznie pobieraj gry, zdjęcia, muzykę i filmy.

Pobieranie plików z Internetu, w szczególności z sieci peer-to-peer (P2P) ze stron torrentowych często grozi infekcją poprzez oprogramowanie typu malware.  Ad-Aware automatycznie skanuje pliki zanim są one pobierane na twardy dysk i wykrywa szkodliwe oprogramowanie, zanim zdązysz je uruchomić.

Program antywirusowy Ad-Aware - bezpieczne przeglądanieBezpieczne przeglądanie

Ochrona podczas przeglądania sieci.

Funkcja Ad-Aware Safe Browsing sprawdza odwiedzane witryny na podstawie ciągle aktualizowanej listy zainfekowanych stron internetowych. Jest to świetny sposób, aby ochronić się przed najnowszym złośliwym oprogramowaniem.  Lista jest aktualizowana co 5-20 minut i zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym przed najnowszymi zagrożeniami, od trojanów, exploitów poprzez strony phishingowe. Ad-Aware Bezpieczne przeglądanie chroni użytkownika podczas przeglądania sieci. 

Wymagania sprzętowe:

Procesor:  733MHz lub szybszy

Pamięć RAM:

 512 MB (Windows XP)

1GB (Windows Vista / 7)

Przestrzeń na dysku:  300MB